Felco 310 Budama Makası

  • Felco 310 Budama Makası
Felco 310 Budama Makası

Felco 310 Budama Makası, profesyonel bahçıvanlar, arboristler ve yalnızca bahçesine özen gösterenler tarafından tercih edilen yüksek kaliteli bir budama makasıdır. Üstün performansı, dayanıklılığı ve ergonomik tasarımı sayesinde bahçe bakım işlerinizde size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu budama makasının sapı hafif ve sağlam alüminyumdan yapılmıştır ve üzerinde özel bir kaplama vardır. Bu sayede hem ergonomik hem de kaymaz bir tutuş sağlar. Ayrıca sapın tasarımı, ellerde yarattığı baskıyı azaltarak kullanımı daha kolay ve rahat hale getirir. Makasın kesme yüzeyleri yüksek kaliteli ve sertleştirilmiş bir çelik alaşımdan üretilmiştir. Bu sayede hem keskinliklerini uzun süre korurlar hem de dayanıklılıkları artar. Kesme bıçaklarının benzersiz tasarımı sayesinde sert dallar bile kolayca kesilebilmektedir. Felco 310, birbirinden bağımsız iki bıçağa sahiptir. Bu özellik sayesinde düzgün ve temiz kesimler yapabilirsiniz. Ayrıca pratik bir kilitleme sistemi sayesinde makas güvenli bir şekilde kapandığında bıçaklarınız hasar görmez ve saklama esnasında kazaların önüne geçilir. Felco 310 Budama Makası, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Yedek parça bulunabilirliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca yanak kısmında bulunan vida sayesinde kullanım ömrü sonunda bile ayarlamalar yaparak makası ilk alındığı gibi keskin ve etkili bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Sonuç olarak, Felco 310 Budama Makası, profesyonel bahçe bakımı için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, ergonomik tasarımı, keskin bıçakları ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle size bahçe bakımında büyük kolaylık sağlayacaktır. Size özenle ayarlanmış ve üstün bir zanaat ürünü olan bu budama makası ile bahçenizde daha profesyonel ve etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Felco 310 Budama Testeresi

 

Felco 310 Budama Testeresi

 

Teknik Özellikler
Boy 18,5 cm
Kesme Çapı 10 mm
El Tipi Sağ - Sol
Makas Ağırlığı 110 gr
Paket Adedi 50
Tutma Sapı Sabit / Polyester
Bıçak Tipi Meyve Toplama


 

Bahçe Aletleri içinde Budama makasları önemli bir yer tutmaktadır. Felco budama makaslarına genellikle bakıldığında, çelik ağız, ve alt çenenin çelik oluşu konforlu iş yapmanızı sağlayacaktır. Gelin birlikte Felco Budama Makaslarının genel içeriğine göz atalım:


Güvenilirlik: dövme alüminyumdan konforlu, hafif ve sağlam saplar, ömür boyu garantili* / vidalı bıçak ve karşı bıçak yüksek evsaflı sertleştirilmiş çelikten / temiz, hassas kesim / tüm parçalar değiştirilebilir
 

Özellikler: kolay, kalıcı kesim ayarı / tel kesici / su oluğu
Ergonomi: el ve el mafsalını yormaz, zorlamaz ve korur, ideal sap biçimi, eğimli kafa ve amortisör tamponlar sayesinde optimum güç kullanımı / kaydırmaz kaplama
Felco 4 Budama Makası özelde ise; Ergonomik modeller, sağ/sol elini kullanan veya küçük, orta veya büyük ele sahip her tür kullanıcıya uygun kesme başı ve ergonomi sunar. Kesme eforunu ve tendonit (RSI) riskini azaltmak amacıyla bu aletlerde eğimli kesme başları vardır, bazı aletlerde ise konforu daha da artırıp fiziksel eforu daha da azaltmak amacıyla döner bir sap vardır.

Kablo Kesme Dişi: Bıçaklarda, küçük kabloların kesici kenara hasar verilmeden kesilebilmesini sağlayan bir kesme dişi vardır.

Özsuyu Oyuğu: Özsuyu oyuğu, özsu içeren ahşabın kesiminde bıçağın yapışmasını önler. Her kesimden sonra özsuyunu ve kirleri temizleyerek budama işinin kolaylaşmasını ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Mikrometrik Ayar: FELCO’nun mikrometrik ayar sistemi, aletin ömrü boyunca kesme başının optimum ayarda kalmasını garanti eder. Temiz ve hassas bir kesimi garanti eder.

Darbe Emici Sistem: Tampon ve darbe emici, kesim bittiğindeki etkiyi azaltır. El ve bilek de korunur.

Dövme Alüminyum Saplar: Özel alüminyum alaşımlar ve ileri hassas dövme yöntemleri sayesinde hafif, güçlü ve sağlam yapı. Ekipman, ömür boyu garanti kapsamındadır.

Tek veya Çift Elle Kullanım: Kesme eforunu %25 azaltan yardımcı manivela. Ekstra uzun sap, hem tek hem de iki elle kullanıma imkan tanır.

Açılı Kesme Başı: Kas/iskelet yaralanması riskini azaltmak ve kullanıcı konforunu en üst seviyeye çıkarmak için eğimli kesme başı.

Son olarak diğer felco makasları inceleyecek olursak; Felco 2 en ucuz fiyat olarak Özlem bahçe farkı ile stoklarımızdadır. Felco 2 Fiyatları sizleri şaşırtacak düzeydedir. Felco 2 Yedek Bıçak fiyatları da makasın kendisi kadar özeldir. Felco 2 Yedek Bıçak çeşitleri ile Felco 11 Yedek bıçakları aynı gruptadır. Felco 2 Budama Makası ile Felco 11 Budama Makası birbirine çok benzerdir. Felco 2 Budama Makası fiyatı ile Felco 2 Budama Makası Özellikleri, özlem bahçe sayfamızda bulunmaktadır. Ayrıca Felco 7 Budama Makası çeşidine de bakmanızı öneririz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim